Skład Rady Miejskiej

W kolejności alfabetycznej
 
L.p Nazwisko i imię Wybrany z listy / Okręg wyborczy Funkcja w Radzie Miejskiej Klub Radnych
1 Ankudowicz Nikodem KKW Koalicja Obywatelska / Okręg III Przewodniczący Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska, Wiceprzewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP Platformy Obywatelskiej RP
2 Balicka Katarzyna KWW Jacka Krywulta / Okręg III Radna Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego
3 Balicka Katarzyna KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg III Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa Jarosława Klimaszewskiego
4 Balicka Katarzyna KWW Jacka Krywulta / Okręg III KWW Jacka Krywulta
5 Balicka Katarzyna KWW Jacka Krywulta / Okręg III KWW Jacka Krywulta
6 Batycki Ryszard KWW Jacka Krywulta / Okręg V KWW Jacka Krywulta
7 Batycki Ryszard KWW Jacka Krywulta / Okręg V KWW Jacka Krywulta
8 Bauer Jerzy KWW Okrzesik i Niezależni.BB / Okręg V Radny Rady Miejskiej Niezależni.BB
9 Bleidowicz Bogna KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Prawa i Sprawiedliwości
10 Buzek Janusz KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Prawa i Sprawiedliwości
11 Buzek Janusz KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg IV Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Wiceprzewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Prawa i Sprawiedliwości
12 Chrząszcz Małgorzata KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Wiceprzewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Prawa i Sprawiedliwości
13 Drabek Przemysław KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Prawa i Sprawiedliwości
14 Drabek Przemysław KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Prawa i Sprawiedliwości
15 Dzida Jan KWW Jacka Krywulta / Okręg I KWW Jacka Krywulta
16 Edelman Irena KWW Jacka Krywulta / Okręg IV KWW Jacka Krywulta
17 Gacek Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg III Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej Prawa i Sprawiedliwości
18 Gacek Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg III Prawa i Sprawiedliwości
19 Gorgoń-Komor Agnieszka KW Platforma Obywatelska RP / Okręg IV Platforma Obywatelska
20 Gruszka Renata KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg III Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (od 16.03.2020 r. do nadal) Jarosława Klimaszewskiego
21 Gruszka Renata KKW Koalicja Obywatelska / Okręg III Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Platformy Obywatelskiej RP
22 Gruszka Renata KW Platforma Obywatelska RP / Okręg IV Platforma Obywatelska
23 Gruszka Renata KW Platforma Obywatelska RP / Okręg I Platforma Obywatelska
24 Guzdek Michał KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg III Radny Rady Miejskiej Prawa i Sprawiedliwości
25 Jazowy Krzysztof KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg II Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Jarosława Klimaszewskiego
26 Jazowy Krzysztof KKW Koalicja Obywatelska / Okręg II Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP Platformy Obywatelskiej RP
27 Jazowy Krzysztof KW Platforma Obywatelska RP / Okręg II Platforma Obywatelska
28 Jazowy Krzysztof KW Platforma Obywatelska RP / Okręg II Platforma Obywatelska
29 Kamiński Przemysław KW Platforma Obywatelska RP / Okręg III Platforma Obywatelska
30 Klimaszewski Jarosław KW Platforma Obywatelska RP / Okręg III Platforma Obywatelska
31 Klimaszewski Jarosław KW Platforma Obywatelska RP / Okręg III Platforma Obywatelska
32 Kochowski Piotr KWW Jacka Krywulta / Okręg II Radny Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego
33 Kochowski Piotr KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg II Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu, Sekretarz Klubu Radnych Jarosława Klimaszewskiego Jarosława Klimaszewskiego
34 Kochowski Piotr KWW Jacka Krywulta / Okręg II KWW Jacka Krywulta
35 Kołek Edward KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Radny Rady Miejskiej Prawa i Sprawiedliwości
36 Komor Klaudiusz KKW Koalicja Obywatelska / Okręg IV Przewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Platformy Obywatelskiej RP
37 Korzondkowski Paweł KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg III Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska Prawa i Sprawiedliwości
38 Kruczek Antoni KWW Jacka Krywulta / Okręg V KWW Jacka Krywulta
39 Krywult Marek KWW Jacka Krywulta / Okręg IV KWW Jacka Krywulta
40 Leśków Rafał KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Radny Rady Miejskiej Prawa i Sprawiedliwości
41 Lewkowicz Karolina KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Wiceprzewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności, Sekretarz Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Prawa i Sprawiedliwości
42 Lisiński Marcin Niezależni.BB / Okręg V KWW Jacka Krywulta
43 Litwin Marcin KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg III Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Prawa i Sprawiedliwości (do 21.02.2024 r.)
44 Łopatka Józef KW Platforma Obywatelska RP / Okręg II Platforma Obywatelska
45 Łoś Konrad KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, Przewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa (od 29.11.2018 r. do 18.02.2020 r.) Prawa i Sprawiedliwości
46 Łoś Konrad KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Prawa i Sprawiedliwości
47 Łoś Konrad KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Prawa i Sprawiedliwości
48 Markowski Karol KWW Jacka Krywulta / Okręg I Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej (od 22.09.2022 r. do nadal), Przewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Jarosława Klimaszewskiego
49 Markowski Karol KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg I Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego
50 Markowski Karol KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Prawa i Sprawiedliwości
51 Matyja Roman KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Przewodniczący Komisji Budżetu, Strategii i Rozwoju Gospodarczego Jarosława Klimaszewskiego
52 Matyja Roman KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg V Przewodniczący Komisji Budżetu, Strategii i Rozwoju Gospodarczego, Wiceprzewodniczący Klubu Radnych Jarosława Klimaszewskiego Jarosława Klimaszewskiego
53 Matyja Roman KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Prawa i Sprawiedliwości
54 Matyja Roman KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Prawa i Sprawiedliwości
55 Michalski Krzysztof KW Platforma Obywatelska RP / Okręg V Platforma Obywatelska
56 Michasiów Dariusz KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg II Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa Jarosława Klimaszewskiego
57 Michasiów Dariusz KKW Koalicja Obywatelska / Okręg II Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej Platformy Obywatelskiej RP
58 Michasiów Dariusz KW Platforma Obywatelska RP / Okręg II Platforma Obywatelska
59 Nalepa Grażyna KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg IV Prawa i Sprawiedliwości
60 Nikiel Franciszek KWW Jacka Krywulta / Okręg I KWW Jacka Krywulta
61 Nowak Agnieszka KKW Koalicja Obywatelska / Okręg V Wiceprzewodnicząca Komisji Budżetu, Strategii i Rozwoju Gospodarczego Platformy Obywatelskiej RP
62 Okrzesik Janusz KWW Okrzesik i Niezależni.BB / Okręg IV Przewodniczący Rady Miejskiej (od 21.11.2018 r. do 24.03.2022 r.) Niezależni.BB
63 Pajor Paweł KKW Koalicja Obywatelska / Okręg IV Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności Platformy Obywatelskiej RP
64 Piegzik-Izydorczyk Dorota KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg V Przewodnicząca Rady Miejskiej (od 24.03.2022 r. do nadal), Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej (od 19.11.2019 r. do 24.03.2022 r.) Jarosława Klimaszewskiego
65 Piegzik-Izydorczyk Dorota KKW Koalicja Obywatelska / Okręg V Przewodnicząca Rady Miejskiej Platformy Obywatelskiej RP
66 Piegzik-Izydorczyk Dorota KW Platforma Obywatelska RP / Okręg V Platforma Obywatelska
67 Piegzik-Izydorczyk Dorota KW Platforma Obywatelska RP / Okręg V Platforma Obywatelska
68 Podolski Marek KW Platforma Obywatelska RP / Okręg I Platforma Obywatelska
69 Połatyńska Monika KW Platforma Obywatelska RP / Okręg III Platforma Obywatelska
70 Pryga Maksymilian KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg IV Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu, Przewodniczący Klubu Radnych Jarosława Klimaszewskiego Jarosława Klimaszewskiego
71 Pryga Maksymilian KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg IV Przewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa, Przewodniczący Klubu Radnych Jarosława Klimaszewskiego Jarosława Klimaszewskiego
72 Puda Grzegorz KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg IV Prawa i Sprawiedliwości
73 Rodak Maurycy KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg III Prawa i Sprawiedliwości
74 Ruśniak Adam KWW Jacka Krywulta / Okręg II KWW Jacka Krywulta
75 Ruśniak Adam KWW Jacka Krywulta / Okręg II KWW Jacka Krywulta
76 Ryplewicz Rafał KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg V Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności Jarosława Klimaszewskiego
77 Ryszka Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Prawa i Sprawiedliwości
78 Ryszka Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Prawa i Sprawiedliwości
79 Sawiński Jerzy KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Radny Rady Miejskiej Prawa i Sprawiedliwości
80 Staniszewska Grażyna KWW Grażyny Staniszewskiej / Okręg I -
81 Szabla Urszula KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg I Wiceprzewodnicząca Komisji Budżetu, Strategii i Rozwoju Gospodarczego Jarosława Klimaszewskiego
82 Szabla Urszula KKW Koalicja Obywatelska / Okręg I Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury, Sekretarz Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP Platformy Obywatelskiej RP
83 Szafarczyk Bronisław KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Przewodniczący Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska Jarosława Klimaszewskiego
84 Szafarczyk Bronisław KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg I Prawa i Sprawiedliwości
85 Szymańska Anita KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg I Radna Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego
86 Waluś Barbara KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg IV Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska Prawa i Sprawiedliwości
87 Waluś Barbara KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg IV Prawa i Sprawiedliwości
88 Wawak Józefa KWW Jarosława Klimaszewskiego / Okręg IV Radna Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego
89 Wawak Tomasz KWW Okrzesik i Niezależni.BB / Okręg I Wiceprzewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności Niezależni.BB
90 Wieczorek Leszek KWW Jacka Krywulta / Okręg I KWW Jacka Krywulta
91 Wieczorek Leszek KWW Jacka Krywulta / Okręg I KWW Jacka Krywulta
92 Wojtasik Szczepan KWW Jacka Krywulta / Okręg IV Przewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa (od 18.02.2020 r. do nadal) Jarosława Klimaszewskiego
93 Wojtasik Szczepan KWW Jacka Krywulta / Okręg IV KWW Jacka Krywulta
94 Wojtasik Szczepan KWW Jacka Krywulta / Okręg IV KWW Jacka Krywulta
95 Wolak Adam KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg II Prawa i Sprawiedliwości
96 Woźniak Aleksandra KW Prawo i Sprawiedliwość / Okręg V Radna Rady Miejskiej Prawa i Sprawiedliwości
97 Wykręt Adam KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska / Okręg IV Radny Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego
98 Wykręt Adam KW Platforma Obywatelska RP / Okręg IV Platforma Obywatelska
99 Zarębska Małgorzata KWW Okrzesik i Niezależni.BB / Okręg III Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury, Przewodnicząca Klubu Radnych Niezależni.BB Niezależni.BB
100 Zarębska Małgorzata Niezależni.BB / Okręg III Niezależni.BB