Już wkrótce upływa termin składania wniosków do BOBB 2022

Budżet Obywatelski 2022

Przypominamy wszystkim mieszkańcom, że do piątku 14 maja 2021 r. (włącznie) można składać swoje propozycje zadań do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na 2022 rok.

W „Punktach konsultacyjnych" (Biuro Rady Miejskiej oraz Centrum Organizacji Pozarządowych) wyłożono do pobrania wydrukowane formularze zgłoszenia projektów ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. 

Rekomendujemy równocześnie, aby propozycje projektów składać drogą elektroniczną (po wypełnieniu i zeskanowaniu formularza; możliwe jest również wykonanie wyraźnych zdjęć wypełnionego formularza) na adres projekty@obywatelskibb.pl. Formularze wraz z załącznikami znajdują się w zakładce "Do pobrania" na stronie www.obywatelskibb.pl.

Dodatkowo, dla wygody naszych mieszkańców, na stronie obywatelskibb.pl pod linkiem "Zgłoś projekt" został uruchomiony wygodny formularz zgłoszenia projektu on-line.

Nie czekaj! Zastanów się wspólnie z sąsiadami, czego potrzeba w mieście i Waszej okolicy i zacznijcie działać, aby to zmienić. Razem na pewno się uda!