Elżbieta Rosińska wyróżniona

Elżbieta Rosińska_1

Jarosław Klimaszewski, Elżbieta Rosińska, Klaudiusz Komor i Dorota Piegzik-Izydorczyk, fot. Jacek Kachel/Wydział Prasowy UMBB

 

Podczas XLV sesji Rady Miejskiej Bielska-Białej 19 maja radny Sejmiku Województwa Śląskiego Klaudiusz Komor wręczył przewodniczącej Rady Seniorów Elżbiecie Rosińskiej Złotą Odznakę Honorową Za zasługi dla województwa śląskiego

Gratulacje w imieniu samorządu złożyli odznaczonej przewodnicząca Rady Miejskiej Bielska-Białej Dorota Piegzik-Izydorczyk i prezydent miasta Jarosław Klimaszewski. 

- Bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta odznaka trafiła w moje ręce. Jest to bardzo miłe, gdy robi się to, co się uważa za słuszne, co się powinno robić, a to zostało gdzieś dostrzeżone i docenione - dziękowała Elżbieta Rosińska. - Mogę powiedzieć, że jest to mój szczęśliwy dzień. A skoro tak, to czy mogę mieć życzenie, a raczej marzenie, by seniorzy mogli korzystać z tzw. złotej rączki - dodała odznaczona. 

W odpowiedzi na tę prośbę prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski zapowiedział, że od przyszłego roku taka oferta dla seniorów będzie dostępna na terenie miasta.

JacK