Dziękujemy, pani dyrektor!

Danuta Brejdak_zdjecie 2

Danuta Brejdak, wieloletnia dyrektor Biura Rady Miejskiej Bielska-Białej, przeszła na emeryturę. Podczas LXII sesji RM 31 sierpnia uroczyście podziękowano jej za pracę dla lokalnego samorządu.

- Pani dyrektor, Danuto po prostu, słowo emerytura budzi skrajne emocje - od euforii przez refleksje do smutku. Jest to moment szczególny w życiu każdego człowieka, który pracował, tak jak ty, kilka dziesięcioleci. Z tej okazji przekazuję serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za wieloletnią pracę w naszym gronie – powiedziała przewodnicząca Rady Miejskiej Bielska-Białej Dorota Piegzik-Izydorczyk.

Warto przypomnieć, że Danuta Brejdak pracowała w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej przez 35 lat. W pierwszej kadencji odrodzonego samorządu była naczelnikiem Wydziału Organizacyjno-Prawnego i Kadr, a na początku drugiej kadencji RM została powołana na stanowisko dyrektora Biura Rady Miejskiej i tę funkcję pełniła do niedawna.

- Jako dyrektor Biura Rady zawsze starałam się służyć państwu pomocą w wykonywaniu funkcji radnego Bielska-Białej, bez względu na przynależność klubową czy partyjną. Dziś spośród najpiękniejszych słów i wartości wybieram wdzięczność, a więc słowo dziękuję. Dziękuję obecnym radnym za wzajemny szacunek, życzliwość i pomoc okazywaną zarówno mnie, jak i pracownikom Biura Rady Miejskiej. Dziękuję wszystkim za wszystko i każdemu za cokolwiek, co stało się naszym wspólnym udziałem. Praca w Urzędzie Miejskim, a szczególnie w Biurze Rady Miejskiej, była dla mnie wartościowym okresem w życiu i będę ją wspominać z ogromną sympatią - mówiła podczas sesji Danuta Brejdak.

W imieniu wszystkich dziennikarzy, którzy mieli okazję współpracować z dyrektor Danutą Brejdak, dziękujemy za to, że zawsze miała dla nas czas i zawsze mogliśmy liczyć na pomoc podczas wykonywania swojej pracy. Dziękujemy za profesjonalizm i życzymy samych pogodnych dni na nowym etapie życia.

Jacek Kachel

 

fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB